KONST / Litografier / Färglitografi 13545157
nr 1354 5157
Ingvar Hurtig
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/30. Motivet: 23x26,5cm
Ingvar Hurtig, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:09:12
17/10 05:31:27
Ingvar Hurtig
Läs mer om Ingvar Hurtig